Franczyza Nest Bank

Powrót: Strona główna / Sieci franczyzowe

Dodano: 25 listopada 2019

Nest Bank to marka rozwijająca skrzydła od ponad 3 lat w 150 placówkach. Definiuje nas bezpieczeństwo, stabilność, przyjazna atmosfera oraz najwyższa jakość usług.

Opłata wstępna: 5 000 PLN
Opłaty bieżące: 1 000 PLN
Jednostki własne: 51
Jednostki franczyzowe: 150

Opis systemu franczyzowego:

Szukasz przyjaznego miejsca do prowadzenia biznesu? Miejsca, w którym poczujesz się jak w domu przy kubku gorącego kakao? W placówce Nest Banku siedzi się wygodnie i panuje rodzinna atmosfera. Nieszablonowy wygląd placówki przyciągnie klientów. Chcesz szybko uruchomić placówkę? Wspólnie zrobimy to nawet w 3 tygodnie. Nest Bank to marka rozwijająca skrzydła od ponad 3 lat w 150 placówkach. Robiąc z nami biznes dostaniesz konkurencyjny system partnerski. Najlepsi Partnerzy i ich Doradcy są nagradzani w licznych konkursach. Na start udostępnimy Ci samochód i materiały marketingowe ułatwiające dotarcie do klientów. Wspieramy lokalne akcje marketingowe i promujemy profilaktyczne badania zdrowotne. Zapewniamy wsparcie specjalistów, dzięki którym klient w palcówce partnerskiej może zbadać między innymi swoje serce, słuch, czy wydajność płuc. Spotkałeś się kiedyś z darmową choinką lub pakowaniem prezentów w banku? Mając placówkę Nest Banku środowisko lokalne doceni takie działania. Organizujemy akcje z okazji dnia dziecka, świąt bożego narodzenia i innych świąt, które doceni lokalna społeczność.

Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców, dbamy o ich komfort oferując jasny system prowizyjny. Umożliwiamy Partnerom rozszerzenie oferty o dodatkowe usługi faktoringu oraz produktów leasingowych i ubezpieczeń. Zależy nam przede wszystkim na rozwoju, skuteczności i efektywności. Zakaz konkurencji obowiązuje tylko na terenie placówki. Zadbamy również o szkolenia i spotkania warsztatowe dla Partnerów i Twoich pracowników.

Należymy do Polskiej Organizacji Franczyzodawców oraz Wiarygodnej Franczyzy. O jakość naszej współpracy dba Rada Partnerów, która czuwa nad rozwojem sieci w odpowiednim tempie. Pomysł na biznes jest zbudowany o wieloletnie doświadczenie. Gwarancją dla klientów jest fakt, że należymy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, przestrzegając Zasad Dobrych Praktyk. Dodatkowo wyróżnia nas łatwy dostęp elektroniczny klienta do swoich finansów i oferta produktowa szyta na miarę.

Nest Bank

Podstawowe wymagania sieci:

  • przewidywana suma inwestycji wynosi średnio 50 000 zł (min.kwota inwestycji 1 200 - 1 300 zł/m2),
  • powierzchnia lokalu 40 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 35 m2,
  • lokal na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy,
  • preferowana wielkość witryny 2 m x 2 m,
  • minimum dwa stanowiska obsługi,
  • konieczność przedstawienia umowy najmu lokalu lub aktu notarialnego stwierdzającego prawo własności do lokalu pod Placówkę Partnerską,
  • pozwolenie na montaż logotypu (plafon i semafor) Banku na elewacji zewnętrznej,
  • preferowane miejscowości powyżej 15 tys. mieszkańców,
  • umiejscowienie Placówki w ruchliwych miejscach, głównych ciągach komunikacyjnych, centrach handlowych

Kontakt:

Nest Bank
Alicja Odelska - Ekspert ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej
Alicja.Odelska@nestbank.pl
513 604 559
nestbank.pl

Zamów broszurę informacyjną i dowiedz się więcej na temat tego franczyzodawcy.

Formularz kontaktowy

Kalendarium

Pomysły na sprawdzony biznes.

Facebook