Franczyza Early Stage

Powrót: Strona główna / Sieci franczyzowe

Dodano: 14 września 2020

Early Stage to sieć szkół językowych z ponad 27-letnim doświadczeniem na rynku, oferujących zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku 3-18 lat.

Jednostki własne: 1
Jednostki franczyzowe: 512

Opis systemu franczyzowego:

Early Stage ma ponad 27 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoły językowej.  Sprawnie zarządza placówkami (filiami), marketingiem, administracją oraz buduje markę pracodawcy. Od ponad 13 lat rozwija się jako sieć franczyzowa. Aktualnie współpracuje ze 116 partnerami i zarządza siecią 512 placówek, gdzie odbywają się zajęcia.

Early Stage jest największym franczyzodawcą na rynku zajęć pozalekcyjnych. Zaufało nam ponad 100 franczyzobiorców. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo finansowe naszych partnerów. Nasza oferta doskonale sprawdza się zarówno w dużych miastach jak i niewielkich miejscowościach. Model współpracy opiera się na przekazaniu know-how dotyczącego wszystkich aspektów prowadzenia własnej szkoły oraz na bieżącym wsparciu franczyzobiorców w rozwijaniu ich szkół.

Nie pobieramy opłaty wstępnej, rozliczamy się miesięcznie, na zasadzie procentu od przychodu. Zaczynamy od 12% i obniżamy go wraz ze wzrostem filii franczyzowej.
 

Early Stage

Wsparcie dla Franczyzobiorcy:

Każdy franczyzobiorca ma do swojej dyspozycji wsparcie ekspertów (metodyków, marketerów, specjalistów od administracji, HR oraz PR) przez cały okres trwania współpracy. Ponadto, franczyzobiorca otrzymuje od nas dostęp do autorskich podręczników i wszelkich pomocy dydaktycznych opracowanych przez Joannę Zarańską (założycielkę Early Stage) oraz metodyków. Otrzymuje także sprawdzoną metodykę nauczania, szczegółowo zaplanowany program nauczania dla dzieci w wieku 3-18 lat, projekty muzyczne realizowane przez światowych muzyków, know-how dotyczący promocji i rozwoju, materiały marketingowe, stronę internetową, dostęp do aplikacji muzycznej dla klientów, wszystkie niezbędne dokumenty (umowy, regulaminy, etc.), opracowane procedury rekrutacyjne i know-how z zakresu budowania zespołu i marki pracodawcy oraz darmowe szkolenia wstępne i dodatkowe.

Podstawowe wymagania sieci:

  • Minimalna kwota inwestycji wynosi 4 – 5 tyś. zł (są to koszty związane z lokalną promocją szkoły).
  • Brak opłaty wstępnej (obowiązuje jednak kaucja zwrotna w wysokości 2 tyś zł).
  • Opłata licencyjna w wysokości 7 – 12 % (zależna od wielkości filii franczyzowej).
  • Brak opłaty marketingowej.

Poszukujemy zaangażowanych lektorów języka angielskiego, z pasją do pracy z dziećmi, pozytywną energią i chęcią do samodoskonalenia i rozwoju, szukających dla
siebie odpowiedniego miejsca w biznesie.

Współpracę rozpoczynamy również z właścicielami istniejących już szkół językowych, którzy szukają sprawdzonego programu do nauki angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Kontakt:

Early Stage Sp. z o.o. Sp.k.
Weronika Trojanowska
franczyza@earlystage.pl
734 219 412
earlystage.pl

Zamów broszurę informacyjną i dowiedz się więcej na temat tego franczyzodawcy.

Formularz kontaktowy

Kalendarium

Pomysły na sprawdzony biznes.

Facebook