Franczyza Apteka Nowa Farmacja

Powrót: Strona główna / Sieci franczyzowe

Dodano: 13 listopada 2015

Apteka Nowa Farnacja to polska sieć franczyzowa zrzeszająca apteki.

Jednostki własne: 70
Jednostki franczyzowe: 50

Opis systemu franczyzowego:

Apteki Nowa Farmacja wyróżniają działy samoobsługowe, dzięki czemu pacjenci mają łatwy dostęp do preparatów bez recepty i kosmetyków. 

Ofertę franczyzy kierujemy do dwóch grup:  do przedsiębiorców prowadzących aptekę , jak i do tych, którzy nie mają doświadczenia w branży aptecznej, a posiadają lokal i kapitał niezbędny do uruchomienia apteki.

Apteka Nowa Farmacja

Wsparcie dla Franczyzobiorcy:

Najważniejsze korzyści, które warto podkreślić to wykorzystanie potencjału zakupowego Grupy Nowa Farmacja z możliwością zamawiania topowych produktów w najlepszych cenach już od jednej sztuki, preferencyjne warunki handlowe w 3 największych hurtowniach w Polsce, opiekę marketingową oraz wsparcie analityczne, umożliwiające m.in. optymalne zarządzanie magazynem, ceną i marżą apteki.

Podstawowe wymagania sieci:

Otwarcie nowej apteki pod szyldem Nowej Farmacji wymaga od 140 do 230 tys. zł kapitału i lokalu o powierzchni około min. 100 m2. Wnikliwie analizujemy możliwość powodzenia każdej inwestycji. Bierzemy pod uwagę różne czynniki m.in. lokalizację, konkurencję, ilość mieszkańców w danej miejscowości. Zdarza się, że zmuszeni jesteśmy odmówić podpisania umowy franczyzy, jeżeli nie widzimy szans na powodzenie biznesu w danej lokalizacji.


Zamów broszurę informacyjną i dowiedz się więcej na temat tego franczyzodawcy.

Formularz kontaktowy

Kalendarium

Pomysły na sprawdzony biznes.

Facebook