"White collar" czyli franczyza dla managerów i finansistów

Powrót: Strona główna / Artykuły

Wielka Brytania jest europejskim liderem na rynku franczyzy nie tylko pod względem ilości funkcjonujących tam systemów franczyzowych, ale przede wszystkim pod względem ich różnorodności. Właśnie dlatego eksperci Rynku Franczyzy postanowili zaprezentować brytyjskie franczyzy typu „white collar”. Nazwa „biały kołnierzyk” sugeruje oczywiście, że są to inspiracje biznesowe dla menadżerów i finansistów. Wskażemy między innymi firmy zajmujące się doradztwem biznesowym, prowadzeniem szkoleń z zakresu zarządzania, przygotowywaniem analiz finansowych lub z zakresu kontrolingu oraz innych, w których franczyzobiorca pełni rolę managera.

Franczyza dla profesjonalistów

- 6 pomysłów na własny biznes


Business Doctors

Wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw w osiągnięciu ich wizji i celów

www.businessdoctors.co.uk

Business Doctors to sieć doświadczonych ludzi biznesu, którzy z pasją dzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem w prowadzeniu biznesu. Misją i podstawowym celem działalności Business Doctors jest oferowanie praktycznego wsparcie dla właścicieli firm oraz pomocy w realizacji ich dążeń do wzrostu.


The Business Growth Advisors

Doradztwo biznesowe

www.businessgrowthadvisor.co.uk

Oferta tej firmy dotyczy tylko pracy przez kilka godzin tygodniowo i może być wyłącznie dodatkiem do aktualnej działalności biznesowej. Doradcy The Business Growth Advisors czyli potencjalni franczyzobiorcy to ludzie, którzy mają talent do prowadzenia własnego biznesu. Mogą się wśród nich znaleźć doświadczeni handlowcy lub specjaliści do spraw finansowych i in., którzy są pasjonatami i chętnie pomagają innym ludziom rozwijać własne firmy.


Auditel

Zarządzanie kosztami, zakupami i dostawcami

www.auditelfranchise.co.uk

Auditel jest wiodącą firmą działającą na rynku brytyjskim i irlandzkim, a jego zakres działań obejmuje zarządzanie kosztami. W przeciwieństwie do tradycyjnych konsultantów kosztów, brokerów i agentów, ich działania nie skupiają się na cięciu cen w krótkim okresie poprzez zmianę dostawcy na tego, który oferuje najniższe ceny. Auditel stosuje kompleksową metodę polegającą na przeprowadzeniu analizy profilu wydatków klienta.


Crestcom International

Szkolenia z zarządzania dla firm

www.crestcomtraining.com

Od 25 lat Crestcom International szkoli ludzi na całym świecie w zakresie zarządzania i leadership’u. Oferuje franczyzobiorcom wsparcie merytoryczne, szkolenia i narzędzia niezbędne do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Celem Crestcom jest pomaganie innym w rozwoju zawodowym i osiągnięciu sukcesu.


BeiTraining

Szkolenia biznesowe

www.bei-training.com

BeITraining zajmuje się szkoleniami nie tylko z zakresu zarządzania, ale również prowadzi seminaria dla pracowników administracji oraz działów handlowych.


Expense Reduction Analysts

Zarządzanie i redukcja kosztów

www.expense-reduction.co.uk

Expense Reduction Analysts (ERA) jest globalną siecią doradców, którzy szukają sposobów, dzięki którym można zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć wydajność firmy poprzez efektywne zarządzanie zamówieniami i lepszą kontrolę wydatków.

Kalendarium

118 pomysłów na sprawdzony biznes.

Facebook