Franczyza Nutty Scientists

Powrót: Strona główna / Sieci franczyzowe

Dodano: 15 stycznia 2019

Nutty Scientists to franczyza edukacyjna. W ramach zajęć edukacyjnych grupa szalonych naukowców przy udziale młodych asystentów (dzieci) przeprowadza różne doświadczenia naukowe i dobrze się przy tym bawi.

Jednostki franczyzowe: 160+

Opis systemu franczyzowego:

Koncepcja Nutty Scientists® została opracowana w 1996 roku. Dziś jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy wiodącym światowym dostawcą interaktywnych programów naukowych dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Jesteśmy obecni w ponad 40 krajach na całym świecie, posiadamy ponad 160 oddziałów.

Edukujemy przez doświadczenia empiryczne! Dzięki temu dzieci dobrze się bawią i przyswajają prawa nauk przyrodniczych. Prowadzimy zajęcia w szkołach, ale również warsztaty popołudniowe, organizujemy obozy naukowe i bierzemy udział w większych i mniejszych imprezach okolicznościowych, z przyjemnością organizujemy też przyjęcia urodzinowe.

Nutty Scientists

Podstawowe wymagania sieci:

Aktualnie w ramach ekspansji biznesowej  franczyzodawca poszukuje partnerów biznesowych w Europie.

Franczyzodawca wymaga znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz pasji i chęci do współpracy w celu dynamicznego rozwoju Nutty Scientists na całym świecie.

Wstępna opłata franczyzowa (licencja zwykła) wyliczona jest dla obszaru, na którym działa około 250 szkół podstawowych. Jeśli interesuje Cię zakup licencji master lub licencji zwykłej, napisz do nas.

Zapytaj o ofertę specjalną!


Zamów broszurę informacyjną i dowiedz się więcej na temat tego franczyzodawcy.

Formularz kontaktowy

Kalendarium

Pomysły na sprawdzony biznes.

Facebook