Franczyza Nutty Scientists

Powrót: Strona główna / Sieci franczyzowe

Dodano: 15 stycznia 2019

Nutty Scientists to franczyza edukacyjna. W ramach zajęć edukacyjnych grupa szalonych naukowców przy udziale młodych asystentów (dzieci) przeprowadza różne doświadczenia naukowe i dobrze się przy tym bawi.

Licencja master (kraj): 55 000 USD
Jednostki franczyzowe: 160+

Opis systemu franczyzowego:

Koncepcja Nutty Scientists® została opracowana w 1996 roku. Dziś jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy wiodącym światowym dostawcą interaktywnych programów naukowych dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Jesteśmy obecni w ponad 40 krajach na całym świecie, posiadamy ponad 160 oddziałów.

Edukujemy przez doświadczenia empiryczne! Dzięki temu dzieci dobrze się bawią i przyswajają prawa nauk przyrodniczych. Prowadzimy zajęcia w szkołach, ale również warsztaty popołudniowe, organizujemy obozy naukowe i bierzemy udział w większych i mniejszych imprezach okolicznościowych, z przyjemnością organizujemy też przyjęcia urodzinowe.

Nutty Scientists

Podstawowe wymagania sieci:

Aktualnie w ramach ekspansji biznesowej  franczyzodawca poszukuje partnerów biznesowych w Europie.

Franczyzodawca wymaga znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz pasji i chęci do współpracy w celu dynamicznego rozwoju Nutty Scientists na całym świecie.

Jeśli interesuje Cię zakup licencji master na Polskę, napisz do nas.

UWAGA! Franczyzodawca dopuszcza również sprzedaż licencji zwykłych, które dają prawo do prowadzenia jednego oddziału Nutty Scientists w wybranym mieście. Ta opcja w Polsce dostępna jest tylko za pośrednictwem Rynku Franczyzy!


Zamów broszurę informacyjną i dowiedz się więcej na temat tego franczyzodawcy.

Formularz kontaktowy

Kalendarium

118 pomysłów na sprawdzony biznes.

Facebook