Franczyza Chez Clement

Powrót: Strona główna / Sieci franczyzowe

Dodano: 09 grudnia 2015

Chez Clement to francuska sieć restauracji i kawiarni.

Licencja master (kraj): 220 000 USD
Licencja zwykła (miasto): 55 000 USD
Opłaty bieżące: 5%
Jednostki własne: 5
Jednostki franczyzowe: 25

Opis systemu franczyzowego:

Do sieci Chez Clement należą zarówno tradycyjne restauracje jak i kawiarnie typu Cafe Rotisseur czyli palarnie kawy.Pierwsza restauracja powstała w Paryżu w 1990 roku. Aktualnie w centrum Paryża działa aż 11 restauracji i kawiarni tej marki.

Restauracje Chez Clement wyróżnia nie tylko koncepcja, ale również ciepła i rodzinna atmosfera. Serwowane są w nich dania, które przygotowywane są głównie z kurczaka, co nadaje tej typowo paryskiej restauracji uniwersalny charakter.

Rocznie restauracje Chez Clement odiwedza około 1,2 miliona gości, a przeciętne przychody kształtują się na poziomie 1,5 M USD - 7,1 M USD dla restauracji o powierzchni 350m2 - 1000m2.

Chez Clement

Wsparcie dla Franczyzobiorcy:

Każdy inwestor otrzymuje po podpisaniu umowy dokładny plan działania, opisujący kolejne etapy związane z organizacją i zarządzaniem projektem. 

Franczyzodawca zapewnia również wsparcie w przygotowaniu lokalu oraz rekrutacji pracowników.

W ramach pakietu franczyzowego franczyzodawca oferuje szkolenia i pełne wsparcie merytoryczne zarówno przed otwarciem restauracji, jak i w na kolejnych etapach rozwoju. Szkolenia te będą się odbywać w siedzibie franczyzodawcy i w Polsce.

 

 

 

Kontakt:


Agnieszka Słowik
607689964

Zamów broszurę informacyjną i dowiedz się więcej na temat tego franczyzodawcy.

Formularz kontaktowy

Kalendarium

111 pomysłów na sprawdzony biznes.

Facebook Google+