Franczyza Expense Reduction Analysts

Powrót: Strona główna / Sieci franczyzowe

Dodano: 02 listopada 2015

Expense Reduction Analysts to międzynarodowa sieć franczyzowa tworzona przez najwyższej klasy profesjonalistów świadczących usługi w zakresie poprawy rentowności przedsiębiorstw przez optymalizację kosztów pośrednich.

Licencja master (kraj): 150 000 EUR
Licencja master (region): 100 000 EUR
Opłata wstępna: 35 000 EUR
Opłaty bieżące: 20%
Jednostki własne: 1
Jednostki franczyzowe: 8

Opis systemu franczyzowego:

Expense Reduction Analysts (dalej: ERA) tworzy ponad 800 ekspertów z ponad 30 krajów. ERA powstała w Wielkiej Brytanii w 1992 roku, a od kilku lat sieć rozwija się również w Polsce. Aktualnie w Polsce sieć franczyzową tworzy aż 8 franczyzobiorców.

Jeżeli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i jesteś gotowy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, dołącz do Expense Reduction Analysts.

Expense Reduction Analysts

Wsparcie dla Franczyzobiorcy:

Dlaczego warto zostać naszym partnerem?

  • ERA to jedna z największych i najskuteczniejszych firm doradczych w dziedzinie kosztów, zakupów i zarządzania dostawami.
  • Jako partner ERA możesz prowadzić własną firmę doradczą, co pozwoli Ci na samodzielne gospodarowanie czasem i umożliwi osiąganie wysokich dochodów.
  • Franczyzobiorca działa jako niezależny przedsiębiorca, ale przynależy do sieci, która jest rozpoznawalna na rynku, a w związku z tym ma mocniejszą pozycję na rynku lokalnym i może skorzystać z wcześniej pozyskanych rekomendacji.
  • Wszyscy nasi doradcy są profesjonalnie szkoleni, cieszą się korzyściami z uczestnictwa w dużej międzynarodowej sieci i mają dostęp do szerokiego wsparcia. Jednocześnie mają niepowtarzalną szansę tworzenia spółek joint-venture z innymi partnerami, zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Jeżeli jesteś zainteresowany przejęciem firmy i zarządzaniem całą siecią, która na bieżąco realizuje kontrakty i zdobywa nowe projekty, osiągając przychody na bardzo wysokim poziomie, skontaktuj się z nami!

Podstawowe wymagania sieci:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zarządzniu przedsiebiorstwem,
  • odpowiedni kapitał inwestycyjny.

 

 

Kontakt:

ERA
Agnieszka Słowik
607689964

Zamów broszurę informacyjną i dowiedz się więcej na temat tego franczyzodawcy.

Formularz kontaktowy

Kalendarium

111 pomysłów na sprawdzony biznes.

Facebook Google+