Franczyza Imaginarium

Powrót: Strona główna / Sieci franczyzowe

Dodano: 21 października 2015

Imaginarium to najlepiej wyspecjalizowana sieć sklepów z zabawkami na świecie, która proponuje rodzicom i ich dzieciom edukację w formie zabawy oraz gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych zabawek.

Opłata wstępna: 15 000 EUR
Opłaty bieżące: 2%
Jednostki własne: 2 w Polsce
Jednostki franczyzowe: 500 na całym świecie

Opis systemu franczyzowego:

Kluczem do sukcesu Imaginarium jest jego filozofia, zawsze czuwająca nad tym, żeby przyczyniać się do tworzenia lepszego świata, a także najwyższa jakość i innowacyjność, które są odzwierciedlone we wszystkich jego produktach i usługach: gry, Imagicare, telekomunikacja, podróże…

Imaginarium jest to hiszpańska sieć franczyzowa założona w 1992 roku. Dzięki sprawdzonemu modelowi biznesowemu i kreatywnemu podejściu do biznesu, Imaginarium jest dziś obecne aż w 27 krajach, na 3 kontynentach, w tym również w Polsce od listopada 2014 roku. Imaginarium jest także laureatem wielu nagród zarówno w branży dziecięcej, jak i franczyzowej.

Imaginarium tworzy sieć sklepów detalicznych zlokalizowanych głównie w galeriach handlowych w większych miastach. oferujących najwyższej jakości zabawki edukacyjne, potwierdzone certyfikatem jakości. Produkty oferowane przez Imaginarium posiadają znak gwarancyjny ItsImagical, który potwierdza, że wnoszą do dzieciństwa wartości zarówno ewolucyjne, jak i o charakterze społecznym, a także tworzą unikalną kolekcję, która jest odnawiana dwa razy w roku.

Imaginarium

Wsparcie dla Franczyzobiorcy:

Każdemu Franczyzobiorcy oferujemy:

 • sprawdzony model biznesowy,
 • wyłączność terytorialną,
 • kompleksową pomoc w otwarciu sklepu,
 • poradnik operacyjny,
 • stałe wsparcie szkoleniowe i marketingowe,
 • szybki zwrot inwestycji.

Podstawowe wymagania sieci:

Poszukujemy osób, które pragnęłyby rozpocząć swoje własne doświadczenia przedsiębiorcze, które chciałyby urozmaicić swoje działania, ale przede wszystkim osób, które czują się zafascynowane światem dziecka i Imaginarium.

Stawiamy na współpracę, dlatego poszukujemy osób kreatywnych, które wzbogaciłyby naszą sieć franczyzobiorców swoim doświadczeniem i pasją. Naszym zdaniem pełny sukces Imaginarium w Polsce, gwarantuje zarówno franczyzodawca, dzięki swojemu wsparciu i zapleczu technicznemu oferowanemu franczyzobiorcom , jak i franczyzobiorcy w pełni zaangażowani w budowę tej sieci.

Wartość inwestycji: 

 • wyposażenie 350-420 EUR za 1m2 (dekoracje, meble, kasy, drzwi, podłogi itd),
 • pierwsze zatowarowanie min. 25 000 EUR,
 • gwarancja bankowa/depozyt 25 000 EUR,
 • koszt prac remontowych wynikających z dostosowania lokalu,
 • IT pack 5800 EUR (komputer, software, oprogramowanie branżowe, licencja).

Jeśli szukasz projektu, który byłby równie odmienny jak i pasjonujący, jeśli chcesz należeć do marki o uznanym prestiżu i skonsolidowanej pozycji na rynku, koniecznie się z nami skontaktuj.

Kontakt:

Imaginarium
Agnieszka Słowik
607689964

Zamów broszurę informacyjną i dowiedz się więcej na temat tego franczyzodawcy.

Formularz kontaktowy

Kalendarium

111 pomysłów na sprawdzony biznes.

Facebook Google+