Franczyza Greenpoint

Powrót: Strona główna / Sieci franczyzowe

Dodano: 18 czerwca 2019

Greenpoint jest to sieć franczyzowa z branży odzieżowej oferująca ubrania dla młodych kobiet.

Jednostki własne: 97
Jednostki franczyzowe: 55

Opis systemu franczyzowego:

Greenpoint to polska marka odzieżowa dla kobiet istniejąca na rynku od 1992 roku.  Główną ofertę firmy stanowią ubrania dla kobiet poszukujących eleganckich a jednocześnie funkcjonalnych i wygodnych fasonów, pozwalających czuć się swobodnie w każdej sytuacji: w pracy, na spotkaniu biznesowym czy przyjęciu towarzyskim. Kobiecość, komfort i elegancja to hasła, którymi kierują się projektantki marki. 
 

Franczyza Greenpoint funkcjonuje w ramach systemu depozytowego – towar jest własnością Greenpoint, a franczyzobiorca nie ponosi kosztów związanych z wcześniejszym zakupem towaru. Podstawą zarobków Franczyzobiorcy jest prowizja od sprzedaży, która jest cały czas stała, także w okresie wyprzedaży i ogólnopolskich akcji promocyjnych.
 

Greenpoint

Wsparcie dla Franczyzobiorcy:

Franczyzobiorca ze strony Greenpoint zostaje objęty opieką 360°. W ramach pakietu franczyzowego firma oferuje pomoc przy  szkolenia z zasad obsługi klienta i visual merchandisingu. Istotą sukcesu jest przede wszystkim przestrzeganie standardów wyznaczonych przez firmę i utrzymanie dobrego wizerunku marki. Franczyzobiorca zostaje objęty pełną opieką i wsparciem ze strony Greenpoint.

Podstawowe wymagania sieci:

  • lokal o powierzchni 100-120 m2 wyremontowany wg. projektu Greenpoint (min. kwota inwestycji 950 zł/m2),
  • opłata wstępna - brak,
  • opłaty bieżące - brak,
  • opłaty marketingowe - indywidualne ustalenia.

Jeśli zainteresowała Cię ta franczyza, napisz do nas! Chętnie odpowiemy na każde pytanie lub skontaktujemy Cię z franczyzodawcą.

Kontakt:

Greenpoint S.A.
Tomasz Nowicki
t.nowicki@greenpoint.pl
668 215 677
greenpoint.pl

Zamów broszurę informacyjną i dowiedz się więcej na temat tego franczyzodawcy.

Formularz kontaktowy

Kalendarium

Pomysły na sprawdzony biznes.

Facebook