Jeśli nie szkoła, to co? - biznesowe inspiracje z zagranicy

Powrót: Strona główna / Artykuły

W Wielkiej Brytanii jednym z ważniejszych narzędzi wykorzystywanych do aktywizacji rynku pracy jest franczyza czyli sprawdzony i kompletny przepis na prowadzenie własnej firmy. Poniżej zaprezentowano kilka sieci franczyzowych, które od lat funkcjonują na rynku angielskim i cieszą się tam uznaniem wśród franczyzobiorców oraz ich klientów. 

9 pomysłów na własny biznes z zagranicy


Young Engineers

www.youngeng.net
Zajęcia dla dzieci oparte na zabawie klockami Lego

Young Engineers jest to program dla dzieci w różnym wieku. W czasie 45 minutowych zajęć dzięki zabawie klockami Lego dzieci poznają podstawy matematyki, nauk ścisłych oraz inżynierii budowlanej.


Tumble Tots

www.tumbletots.com
Zajęcia sportowe dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 7 lat

Tumble Tots działa na rynku jako sieć franczyzowa od 1979 roku. Jest to program zajęć sportowych oraz zabaw dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 7 lat. Został on stworzony, aby rozwijać zarówno umiejętności ruchowe dzieci, ale także wspierać ich rozwój emocjonalny oraz uczyć niezależności i samodyscypliny.


Little Kickers

www.littlekickers.co.uk
Nauka gry w piłkę nożną dla dzieci

Program aktywizujący dzieci w wieku od 18 miesiąca do 7 roku życia skupiający się na nauce gry w piłkę nożną.


The creation station

www.thecreationstation.co.uk
Zajęcia plastyczne dla dzieci od 3 miesiąca do 11 roku życia

The Creation Station to program edukacyjny oferujący dzieciom w wieku od 3 miesięcy do 11 roku życia różnorodne zajęcia plastyczne rozwijające ich wyobraźnię i kreatywność.


The Seasons Art. Class

www.theseasonsartclass.com
Zajęcia artystyczne dla dorosłych

Jest to program artystyczny oferujący dorosłym zajęcia z zakresu rysowania, malowania farbami olejnymi, akwarelami. Na zakończenie kursu organizowana jest wystawa wybranych prac. Uczestnictwo w zajęcia jest również wspaniałą okazją do nawiązania nowych znajomości.


Apex Dance & Performing Arts

www.apex360.co.uk/apex-dance
Nauka tańca dla dzieci i młodzieży

Apex Dance istnieje na rynku brytyjskim już od 5 lat i oferuje najwyższej jakości szkolenia i zajęcia taneczne, m.in. naukę Street Dance, Hip Hop, Aerobik, Teatr Muzyczny, Cheerleading, Fitness, ETM (Exercise to Music), Zumba.


MAD Academy

www.madacademy.com
Akademia muzyki i tańca

MAD Academy oferuje zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym. Naszym celem jest zachęcanie dzieci do zabawy z muzyką i tańcem. Nasze zajęcia mają na celu pomóc dzieciom rozwijać zarówno koordynację ruchową, uczą je wyrażać się twórczo oraz wpływają pozytywnie na ich samoocenę i poczucie własnej wartości.


Dig it Projects

www.digitprojects.com
Projektowanie i wykonawstwo ogrodów w ramach zajęć edukacyjnych

Dig It Projects został założony przez Richarda Smitha w sierpniu 2008 roku. Pan Smith jest to doświadczony ogrodnik, który widział potrzebę umożliwienia szkołom i grupom społecznym stworzenia własnego ogrodu w stylu działkowym. Celem programu jest pokazanie, jak przebiega proces uprawy warzyw i owoców oraz uświadamianie w ten sposób, jak ważne jest zdrowe odżywianie.


Direct English

www.directenglish.com
Szkoła językowa (język biznesu)

Celem Direct English jest przede wszystkim praca z dorosłymi, a program obejmuje naukę języka biznesu. Franczyzobiorcy mogą wybrać, czy są zainteresowani promowaniem programu w danym kraju lub regionie, czy chcą prowadzić szkołę językową.


 

Kalendarium

118 pomysłów na sprawdzony biznes.

Facebook