Projekt Zdrowie - to nie tylko pomysł na biznes, ale przede wszystkim zdrowy styl życia

Powrót: Strona główna / Artykuły

W XXI wieku zdrowy styl życia to już praktycznie priorytet dla znaczącej większości naszego społeczeństwa. Zaczęło się od mody na bieganie kilkanaście lat temu. W ślad za coraz większą aktywnością fizyczną zaczęliśmy zastanawiać się nad dietą. Co jemy, w jakich ilościach, czy jemy wystarczająco dużo warzyw i owoców itd. Tak rozpoczęła się moda na zdrowy styl życia. 

Warto zauważyć, że odpowiednio zbilansowana dieta, która dostarczy w odpowiednich ilościach nie tylko składników odżywczych białka, tłuszcze i węglowodany, ale również błonnika, witamin i soli mineralnych, jest jednym z najważniejszych elementów zdrowego stylu życiaOdpowiedzią na te potrzeby jest franczyza Projekt Zdrowie.

Co to jest Projekt Zdrowie?

Zdaniem ekspertów Projektu Zdrowie żywienie ma wpływ na każdy aspekt funkcjonowania naszego organizmu. Jesteśmy tym co jemy i od tego w ogromnej mierze zależy długość i jakość naszego życia. Rozumiejąc tę zależność stworzyli oni miejsce, gdzie każdy otrzyma indywidualną pomoc, wsparcie  i niezbędną wiedzę żywieniową. Tak właśnie powstał Projekt Zdrowie! Polska sieć centrów dietetycznych!

Dlaczego warto bliżej zapoznać się z tym projektem? Oto jak twórcy Projektu Zdrowie opowiadają o tym przedsięwzięciu.

Jesteśmy ludźmi z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży dietetycznej. Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szeroko rozumianej dietetyki.

Pracujemy na autorskim systemie dietetycznym, stworzonym przez wykwalifikowaną kadrę dietetyczną. Nasze diety, plany żywieniowe i zalecenia opracowywane są przez osoby kierunkowo wykształcone, z ogromnym doświadczeniem zawodowym, dla których dietetyka jest prawdziwą pasją.

Nasi klienci mają szeroki wybór, który pozwala na dopasowanie naszej metody do swoich potrzeb i możliwości. Prowadzimy terapie żywieniowe uwzględniające suplementację jak i takie, które oparte są jedynie na zaleceniach żywieniowych i współpracy z dietetykiem.

Oferta dietetyczna franczyzy Projekt Zdrowie

Projekt Zdrowie oferuje różne diety w zależności od potrzeb i upodobań klientów:

  • Dieta Odchudzająca,
  • Dieta Zdrowe Jelita,
  • Dieta Ekonomiczna,
  • Dieta Piękna Skóra,
  • Dieta Alergie i Nietolerancje,
  • Dieta Mocne Kości,
  • Dieta dla Aktywnych,
  • Dieta Roślinna,
  • Dieta Przyszła Mama lub Dieta przy Karmieniu Piersią,
  • Dieta dla Słodyczomaniaków, a także wiele innych. 

Oferta współpracy franczyzowej

Nasza sieć franczyzowa powstała w 2017 roku z chęci i potrzeby rozwoju usług dietetycznych w Polsce. Jako osoby związane z branżą od ponad dekady, znamy doskonale rynek, trendy oraz potrzeby naszych franczyzobiorców i klientów. Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego oferta gabinetów Projekt Zdrowie jest zawsze indywidualnie dopasowana do potrzeb naszych klientów. Prowadzimy terapie żywieniowe uwzględniające suplementację, jak i takie, które oparte są jedynie na zaleceniach żywieniowych i współpracy z dietetykiem. 

Jeśli zainteresowała Cię ta franczyza, zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy zamieszczoną w naszym katalogu sieci franczyzowych. Tu znajdziesz szczegóły oferty franczyzy Projekt Zdrowie

Kalendarium

Pomysły na sprawdzony biznes.

Facebook