Marka „PRALNIA EBS” następcą 5asec w Polsce

Powrót: Strona główna / Artykuły

(informacja prasowa)

Szanowni Klienci,

Po dwudziestu latach funkcjonowania na rynku polskim z logo 5asec zdecydowaliśmy się na kontynuowanie naszej działalności pralniczej pod własną marką „Pralnia EBS”. Nowe logo wywodzi się wprost od nazwy naszej firmy, a nazwa zobowiązuje : European Best Services czyli w skrócie : EBS.

Tacy właśnie chcemy być- najlepsi w swoim fachu, a posiadanie własnej marki ma nam w tym jeszcze bardzie pomóc.

W najbliższych miesiącach nastąpi sukcesywna zmiana wizualizacji wszystkich pralni należących do naszej sieci, a więc około 120 placówek w największych centrach handlowych na terenie kraju. Nowe, własne logo „PRALNIA EBS” da nam większe możliwości dostosowania naszej oferty do oczekiwań klientów w Polsce. Rebranding nie będzie niósł ze sobą żadnych zmian dla naszych klientów. Nadal będziemy czynili wszystko aby oferować Państwu najwyższą jakość naszych usług, nadal będziemy inwestowali w nowoczesny sprzęt i technologie, nadal będziemy nieustannie szkolić nasz personel. Staniemy się jeszcze bardziej ekologiczni.

Nie zmieni się także ani struktura właścicielska spółki EBS SA, ani sama organizacja firmy. Będziemy oczywiście honorowali wszelkie nabyte wcześniej produkty czyli karty lojalnościowe, abonamenty na koszule itp. Zmieniamy jedynie logo, a nie nasze podejście do Państwa- naszych klientów czy też naszych pracowników, którzy stoją za naszym sukcesem i których niezmiennie darzyliśmy i nadal będziemy darzyć wielkim szacunkiem. Nie zmienia się także nasza oferta franczyzowa. Nadal zapraszamy wszystkich, którzy chcą prowadzić własne pralnie w ramach naszej sieci „PRALNIE EBS”. Dla zainteresowanych mamy ofertę budowy nowej pralni lub inwestycję w placówkę istniejącą już na rynku.

Będziemy starali się aby zmiana logo nie przysporzyła Państwu żadnych trudności, wręcz przeciwnie: uważamy, że jest to dla nas szansa na jeszcze lepszą ofertę dla Państwa.

Do zobaczenia w „Praniach EBS”

Sprawdź aktualne warunki współpracy z franczyzą Pralnia EBS

Kalendarium

Pomysły na sprawdzony biznes.

Facebook