Franczyza dla profesjonalistów - Akademia Infiniti - perspektywy rozwoju sektora usług na rynku franczyzy

Powrót: Strona główna / Artykuły

Coraz częściej mówi się o tym, że dzięki dojrzałości naszej gospodarki, perspektywy rozwoju sektora usług na rynku franczyzy w najbliższych latach są bardzo pozytywne. Postanowiliśmy przyjrzeć się się bliżej możliwościom inwestycyjnym w sektorze usług na rynku franczyzy w Polsce. Dziś chcielibyśmy przedstawić sieć franczyzową Akademia Infiniti.

Akademia Infiniti to propozycja biznesu dla osób, które nie tylko posiadają wiedzę i doświadczenie, ale chciałyby się tą wiedzą podzielić. Akademia Infiniti to centrum szkoleniowe oferujące różnorodne kursy, w tym szkolenia z zakresu:

  • kosmetyki i kosmetologii (makijaż permanentny, stylizacja rzęs i brwi, stylizacja włosów i zarostu, tatuaż, medycyna estetyczna, podologia), ale również
  • biznesu (kreowanie wizerunku, zarządzanie evetami i wiele innych).

Akademia Infiniti oferuje dwie możliwości współpracy biznesowej:

Franczyza

Ten typ współpracy przeznaczony jest dla osób, które chciałyby otworzyć własną placówkę szkoleniową sygnowaną marką Akademii Infiniti oraz posiadać w swojej ofercie wszystkie szkolenia oferowane przez Akademię Infiniti. 

Licencja

Ten typ współpracy przeznaczony jest dla osób, które chciałyby prowadzić od jednego do kilku wybranych szkoleń z oferty Akademii Infiniti oraz nie są zainteresowane prowadzeniem kursów z poza danego zakresu. Licencjonowani trenerzy Akademii Infiniti mogą prowadzić wybrane szkolenia w swoich salonach i gabinetach, otwierając w nich punkty szkoleniowe.

Czy to dobry pomysł na biznes?

Szkolenia i rozwój to biznes przyszłości. Biorąc pod uwagę rozwój technologii i nauki niemal w każdej branży, a zwłaszcza medycznej i kosmetologicznej, dziś już nikomu nie trzeba tłumaczyć, że ten kto stoi w miejscu i przestaje podążać za najnowszymi trendami, tak naprawdę cofa się. Rozwój gospodarki i nasycenie rynku wieloma różnymi usługami wymaga od osób, które chcą pozyskiwać klientów i odnieść sukces w biznesie, oferty na najwyższym poziomie. Między innym dlatego trzeba myśleć globalnie i jeśli to możliwe czerpać z doświadczenia najlepszych.

Warto również zauważyć, że AI dokłada najwyższych starań, aby pozyskiwać stale nowych klientów. Współpracuje z urzędami pracy, pozyskuje fundusze unijne, prowadzi szkolenia dla bezrobotnych oraz współpracuje z wieloma pracodawcami, szkoląc ich pracowników. Swoim partnerom biznesowym zapewnia opiekę merytoryczną oraz szkolenia na poziomie światowym.

Kalendarium

Pomysły na sprawdzony biznes.

Facebook