Mamo pracuj lub otwórz własny biznes - Franczyza dla Mamy

Powrót: Strona główna / Artykuły

Praca na etacie już jakiś czas temu przestała być spełnieniem marzeń… W XXI wieku priorytetem dla wielu kobiet są chęć działania i ciągłego rozwoju, ale również rodzina, a co za tym idzie znalezienie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Wiele kobiet, zwłaszcza matek, które planują powrót do aktywności zawodowej, pragnie ciekawej i interesującej pracy, ale często na początek szuka czegoś bardziej elastycznego. Dobrym rozwiązaniem może okazać się otwarcie własnej działalności gospodarczej w oparciu o sprawdzony pomysł… Oto kilka pomysłów z serii Franczyza – dobry pomysł na własny biznes dla każdej Mamy.

Zaczynamy od pomysłów edukacyjnych oraz aktywności powiązanych z rozwojem umysłowym i emocjonalnym dzieci najmłodszych. Zaangażowanie w taką działalność ma kilka zalet:

  • nie wymaga wysokiego wkładu inwestycyjnego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin,
  • do pracy można przychodzić z dzieckiem.

Akademia rozwoju

Szkoły językowe

Programowanie i klocki LEGO

Sport

Nie tylko dzieci rosną, ale również nasze potrzeby i możliwości zmieniają się. Im starsze dzieci, tym więcej czasu można przeznaczyć na realizację własnych celów i planów życiowych.  Zakładając, że mamy odpowiedni budżet inwestycyjny oraz czas i chęci do działania, warto zainteresować się następującymi propozycjami biznesowymi oferowanymi przez Rynek Franczyzy.

Klinika Medycyny Estetycznej


 

 

Ekspert Kredytowy

Warto również odwiedzić serwis Mamo Pracuj, który po raz kolejny pod patronatem Rynku Franczyzy prowadzi akcję Franczyza dla Mamy

Kalendarium

118 pomysłów na sprawdzony biznes.

Facebook